wtorek, 4 lutego 2014

Dla Babci

Kiedy byłam dzieckiem zawsze obdarowywałam moją babcię z okazji Jej Święta i nie tylko laurkami i rysunkami

I choć mam już "swoje lata" przygotowanie tej pracy - laurki na Dzień Babci, sprawiało mi nie mniejsza przyjemność, niż kiedy byłam dzieckiem.

Całą pracę wykonałam z papieru z nadrukiem róż, ale tło na którym są naniesione w przypadku pudełka jest kremowe, a kartki w kolorze czekolady.


Pudełko
Róże w narożnikach wycięte za pomocą wykrojnika podkleiłam złotym papierem a w otwory ramki przeplotłam złotą wstążeczką. Na koniec ozdobiłam pudełko perełkami w płynie.
Kartka
W centrum kartki znajduje się nasze zdjęcie, które z lewej strony zdobi bukiecik z kremowych różyczek, które otaczją zielone esy-floresy i róże z wykrojnika. W prawym górnym roku umieściłam motyla, który połyskuje starym złotem i perełkami. Całości dopełnia u dołu złota wstążeczka (taka sama jak na pokrywce pudełka)
 1 komentarz:

  1. Piękna kartka wraz z pudełeczkiem. Pełna ciepła i wspomnień minionego czasu. Brawo Moni, widać w Tobie czułość, romantyzm i pasję.

    OdpowiedzUsuń

Śnieżny medalion

Za oknem wreszczcie trochę śniegu, więc chyba to zaklinanie zimy w naszych pracach przyniosło efekt😊. Dziś medalion bardzo zimowy i śnież...